Tel : +48 091 416 30 11

E-mail: osir@gryfino.pl

5. GTFB – 3 maja 2019 r – to już historia

Troszeczkę za zimno, troszeczkę za wietrznie ale biegaczom, którzy mają gorące serca (czyli wszystkim) to nie przeszkadzało. Większość w dobrej kondycji i z nieukrywaną radością, przekraczało linię mety. Szczególnie miłe były eksplozje radości osób, które uzyskiwały swoje rekordy życiowe lub po prostu cieszyły się, że pokonały dystans czasami po raz pierwszy w życiu. Cieszymy się, że ciągle nasze zawody przyciągają sporą liczbę zawodników a niektórzy start w Gryfinie mają na stałe wpisany w swoim kalendarzu (np. Tadeusz Plata ze Szczecina, który w Gryfinie wystartował już 39 raz a więc biega z nami już 20 lat!!!). Piątą edycję GTFB ukończyło 648 zawodników z tego 349 zawodników na dystansie 10 km oraz 299 zawodników na dystansie półmaratonu. Brawa dla czwórki zwycięzców, którzy w pięknym stylu sięgnęli po sukces. W biegu na 10 km pierwsi na mecie okazali się Julia Sanecka (Delf Gryfino) oraz Paweł Murawski(12 Brygada Zmechanizowana Szczecin). W biegu półmaratońskim zwyciężyli: Sylwia Racinowska (Gryfino) oraz Łukasz Hryciuk (Dębnowskie Człapaki). GRATULACJE!