Tel : +48 091 416 30 11

E-mail: osir@gryfino.pl

Nikolina Szurgocińska i Grzegorz Rudziński zwyciężają w 46. BT

Grzegorz Rudziński, reprezentant Gryfińskiego Klubu Sportowego DELF zwyciężył w 46. edycji Biegu Transgranicznego pokonując trasę z Gryfina do Gartz (ok. 10,9 km) w czasie 38:18 s. pokonując Rafała Wilka (Modlitwa Biegania Gryfino – 38:50 s.) oraz Mateusza Janaszkiewicza z Gryfina (GKS „Delf” Gryfino – 39:14 s.).

Najszybszą na mecie w Gartz kobietą okazała się Nikolina Szurgocińska reprezentująca Klub Biegacza Hermes Gryfino (44:05 s). Jako druga metę minęła gryfinianka Sylwia Racinowska uzyskując 45:29 s. Trzecią zawodniczką biegu została Wioletta Murawska ze Szczecina – 46:40 s.

Bieg ukończyły 264 osoby (77 kobiet i 187 mężczyzn).